Σποτ ΚΕΘΙ - Προσφυγόπουλα

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ

Νίτσιου Ελένη

Λεγάκη Μιχαέλα

Τηλ.: 2144089930 - 959 (εσωτ. 502)

Ηλ. Διεύθυνση : prosopiko@dipe-anatol.att.sch.gr

Διεύθυνση: 19ο χλμ. Αθηνών - Μαρκοπούλου

(1ο χλμ. Λεωφ. Μαρκοπούλου) - Τ.Κ. 19002 Παιανία

Ανακοίνωση προσωρινών πινάκων μεταθέσεων 2021-2022 Δ/νσης Π.Ε. Ανατ. Αττικής

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Έπειτα από έλεγχο των αιτήσεων όλων των κατηγοριών μετάθεσης, ανακοινώνουμε τους προσωρινούς πίνακες των αιτούμενων εκπαιδευτικών, οι οποίοι επικυρώθηκαν με την υπ' αριθμ. 40/07-12-2021 Πράξη του ΠΥΣΠΕ Ανατολικής Αττικής.

Από 13/12/2021 έως και 17/12/2021 και ώρα 15:00 μ.μ. θα υποβάλλονται ενστάσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , έτσι ώστε σε περίπτωση δικαίωσης από το ΠΥΣΠΕ να γίνει διόρθωση των ηλεκτρονικών αιτήσεων.

Με το πέρας του συγκεκριμένου χρονικού διαστήματος δε θα γίνεται δεκτό κανένα αίτημα-ένσταση.

Σχετικά με τους πίνακες βελτίωσης/ οριστικής τοποθέτησης, σας ενημερώνουμε ότι θα αναρτηθούν μαζί με την πρόσκληση για δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων μετά την ανακοίνωση των γενικών μεταθέσεων.

000000 ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ 2021-2022

WWW.GOV.GR